Anaokulu - İlkokulu - Ortaokulu
"Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğinizi kuruyoruz"

MEFKÛRE'DE DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI...

MEFKÛRE'DE DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI...

Türkiye Satranç federasyonu Sakarya İl Temsilciliği Sakarya G.S.G.M. İl Müdürlüğü ve Mefkûre Okulları işbirliği ile bu yıl 2. si düzenlenen Dünya Çocuk Hakları Günü Satranç Turnuvası Mefkûre okulları ev sahipliğinde 16-17 kasım tarihlerinde yapıldı.

Turnuva katılımcıları ve aileleri sabahın erken saatlerinden itibaren Mefkûre okulları Erenler Kampüsüne gelerek heyecanla eşleştirme listelerini beklediler. İki farklı kategoride sabah 10.00 da başlayan turnuvada heyecanlı bekleyiş pazar günü 18.45'e kadar devam etti. Cumartesi ve pazar devam eden turnuvanın sonunda yapılan ödül töreninde derece alan katılımcılara kupa, ödül ve madalyaları İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Naci Doyuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Mefkûre İlkokulu Müdürü Engin canlı, Mefkûre Ortaokulu Müdürü Fatih Özbayraktar, Müdür Yardımcıları, Eğitim Danışmanı, TSF Sakarya İl Temsilcisi Sedat Bilgin ve Baş Hakem Veli Aslan tarafından verildi. 

Turnuva sırasında okulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Engin Kahraman'a, turnuvaya gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı tüm katılımcılara, organizasyonun yürütülmesinde bize destek olan TSF yetkililerine teşekkür ederiz...