Anaokulu - İlkokulu - Ortaokulu
"Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğinizi kuruyoruz"

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞLIYOR !

2020-2021 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAŞLIYOR !

Pandemi sürecinde MEFKÛRE UZEM çatısı altında online olarak devam eden eğitim programında yaz tatili sona erdi. Meb'in aldığı karar doğrultusunda 17 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan 2020-2021 eğitim öğretim yılı dersleri 21 Eylül Pazartesi gününe dek online olarak devam edecektir. 

Yeni eğitim yılı için yüzyüze planlanan  ders programının birebir uygulanacağı uzaktan eğitim sürecinde online eğitim alt yapısı genişletilmiş ve   öğretmenlerimiz yeni  dönem hazırlıklarını tamamlamıştır. 

Uzaktan eğitim  sürecinde  evde sessiz ve izole bir ders dinleme ortamının oluşturulması, derse düzenli ve eksiksiz katılımın sağlanması öğrencimizin online eğitimden maksimum fayda sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Ayrica öğretmenlerimiz  tarafından belirlenen online uyumlu kaynak kitapların en kısa sürede temin edilerek programın desteklenmesi gerekmektedir. 

Mefkûre Okulları olarak pandemi sürecinde öğrencilerimize en iyisini eksiksiz verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor, velilerimizin de desteği ile 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı'nın   sağlıklı ve hayırlı bir yıl olmasını gönülden diliyoruz.

 

 

 

13 Ağustos 2020 , Perşembe
EĞİTİM - ÖĞRETİM